+420 739 252 093

+420 736 519 680

info@bayservice.cz

Svatební oznámení Svatební denSvatební dary Fotogalerie Vzkazy Galerie Fotogalerie Vzkazy Galerie

   

Paluby

Dodáváme kompletní nové paluby na zakázku nebo pouze jejich renovaci a nátěry. Pro dřevěné součásti používáme všechny dostupné materiály. Zvolit můžete z tuzemských, asijských, amerických nebo afrických dřevin. Jsou vyrobeny moderní technologií a kontrola jakosti zaručuje nejvyšší standard kvality. Dřeviny se vyznačují velmi vysokou tvrdostí. Jsou dobrým tepelným i akustickým izolantem, dobrým regulátorem vlhkosti vzduchu a nealergickým materiálem.

Nejvyužívanější dřevinou pro paluby je teak, který patří mezi nejtrvanlivější. Je odolný proti plísním, hnilobě a hmyzu. Jeho nepropustnost způsobená obsahem olejnatých pryskyřic zaručuje vysokou trvanlivost i v mokrém prostředí. Obsah oleje chrání železné spoje před korozí.

Zajímavou a stále oblíbenější alternativou je korek. Je dokonalým tepelným a akustickým izolantem. Jeho dlouhodobá trvanlivost je dána vysokou odolností proti opotřebení. Po několika letech používání se lehce obnoví pouze vrchní vrstva laku. Mimořádná pružnost, antistatické a antialergické vlastnosti korek řadí do kategorie ekologických, zdravotně nezávadných materiálů.

Provádíme:

–kompletní nové paluby pro všechny typy lodí

–renovace (výměny, broušení, lakování, voskování)

–údržbu a konzervaci

 

 

Copyright © 2015 Boat&Yacht
webmaster@bayservice.cz